Haberler

20 Aralık 2017

ANHTA Yetkilileri 20 Aralık 2017 tarihinde Nüve’yi ziyaret etti.


Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Teknolojileri Değerlendirme Birimi (ANHTA) yetkililerinden oluşan bir grup, 20 Aralık 2017 Salı günü Nüve Fabrika’ya bir ziyarette bulundu. 

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin, ANHTA Birimi Başkanı Doç. Dr. Rabia Kahveci, Başhekim Yardımcısı Dr. Mustafa Enön ve ANHTA Biriminde görev alan Prof Dr. Serdar Günaydın, Doç. Drhaberin devamı...


13 Kasım 2017

NÜVE DÜNYANIN EN BÜYÜK TIP FUARI MEDİCA 2017’YE KATILDI

Nüve, 13 – 16 Kasım 2017 tarihinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Medica Fuarı’na katıldı.


Medica 2017’de Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklere yer verdi.

 

İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübat&haberin devamı...


7 Kasım 2017

TÜRKİYE İLAÇ ve TIBBİ CİHAZ KURUMU (TİTCK) ve TANZANYA SAĞLIK BAKANLIĞI'NDAN YETKİLİLER NÜVE FABRİKAYI ZİYARET ETTİ

Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sn.Recep Uslu ve Tanzanya Sağlık Bakan Yardımcısı Sn. Dr. Faustine E. Ndugulile, beraberindeki heyet ile birlikte 7 Kasım 2017 tarihinde Nüve Fabrika’yı ziyaret ettiler. Tıbbi cihaz üretimi ile ilgili incelemelerde bulunan Tanzanya Sağlık Bakan Yrd. Dr. Ndugulile ve beraberindeki heyete, kuruluşundan bugüne Nüve ve ürettiği ürünler hakkında bilgiler verilirken, ihracat yaptığımız 106 ülkehaberin devamı...


27 Nisan 2017

NÜVE ANALYTECH 2017 FUARI’NDA

Nüve, 20-22 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Analytech, Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanı ve Kimyasalları Fuarı’na bu yıl ikinci kez katıldı.

Nüve fuarda, geniş ürün yelpazesinden fuar konusu ile ilgili ürünlerini sergiledi ve profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Bu yıl ilk kez kurulan, fuar süresince devam haberin devamı...


7 Nisan 2017

NÜVE EXPOMED EURASIA FUARI'NDA

NÜVE Expomed Eurosia Fuarı’na katıldı.

Nüve, 30 Mart – 02 Nisan 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Expomed Eurasia fuarına katıldı.

Nüve, standında geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni N-Prime mikroişlemci uygulaması ziyaretçilerin beğenisini aldı. Ziyaretçiler ürünlerdeki yenilikler konusunda bilgi alarak fuarda Nüve’yi görmektenhaberin devamı...


16 Şubat 2017

NÜVE ARAB HEALTH'DE

NÜVE, 30 Ocak -2 Şubat 2017 tarihlerinde Dubai'de düzenlenen ve Medica'dan sonra en büyük ve en kalabalık tıp fuarı olma özelliğini taşıyan Arab Health fuarına milli katılım çerçevesinde katıldı.

Nüve Arab Health'te geniş ürün grubundan örneklere yer verdi.

İnkübatörler, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini ve CO2haberin devamı...


13 Aralık 2016

NÜVE, 1. ULUSAL İNSAN MİKROBİYOTASI VE SAĞLIĞIMIZA ETKİLERİ KONGRESİ’NDE

Nüve I. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi’ne katıldı.

I. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi, 08-10 Aralık 2016 tarihlerinde Ankara’da Swiss Otel’de yapıldı.

Klinik araştırmacı ve uzman doktorların katılımı ile ilk kez yapılan Mikrobiyata Kongresi’nde insan sistemlerinde yaşayan, canlıya yararlı ve zararlı mikroorganizmaların zararlı ve yararlı etkileri, Türkiye'de mikrobiyota üzerhaberin devamı...


9 Aralık 2016

NÜVE KÜLTÜR UNİVERSİTESİ'NDE

İstanbul Kültür Üniversitesi IEEE (The Institute of Electrical and Electronics Engineers) öğrenci topluluğunun 2 Aralık 2017 tarihinde Ataköy yerleşkesinde düzenlediği OHM’s Day etkinliğine Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya davet edildi.

Yusuf Çetinkaya etkinlik kapsamında yaptığı konuşmada Nüve’nin tanıtımını yaptıktan sonra katılımcılara medikal sektörde yapılan Ar-Ge çalışmaları ve karşılhaberin devamı...


23 Kasım 2016

NÜVE 37. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ'NDE

37.Türk Mikrobiyoloji Kongresi, Titanic Deluxe Kongre Merkezi Belek Antalya’da 16 - 20 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşti.

Nüve, kongrede açmış olduğu standında son teknoloji ürünlerini sergiledi.

Bu yıl ayrıca kongrede Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya, EN 12469:2000 Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri’nin ürün standardı ve MGK kurulumu konusunda bir sunum yaptı.

haberin devamı...
21 Eylül 2016

NÜVE MEDICAL FAIR ASIA FUARI'NDA

Nüve 31 Ağustos - 2 Eylül 2016 tarihlerinde Singapur'da düzenlenen MEDICAL FAIR ASIA fuarına katıldı.

İKMİB tarafından organize edilen Türkiye pavyonunda bulunan standımızda özellikle Güney Doğu Asya ülkelerinden gelen ziyaretçilere Nüve ürünleri tanıtıldı.

haberin devamı...
25 Mayıs 2016

NÜVE ANALYTICA 2016'DA

NÜVE,10-13 Mayıs 2016 tarihlerinde Münih'de düzenlenen ve dünyanın önde gelen laboratuvar ve analitik cihazlar fuarı olma özelliğini taşıyan 25. Analiz, Laboratuvar Teknolojileri ve Biyoteknoloji fuarı Analytica'ya katıldı.

Nüve Analytica'da geniş ürün grubundan örneklere yer verirken yeni santrifüjümüz NF 024 ve yeni iklim dolabımız İD 301 tanıtıldı.

Nüve standı ürün tanıtımının yahaberin devamı...


22 Eylül 2016

NÜVE PHAR-MED EXPO 2016 FUARI’NDA

Nüve 4-5 Eylül 2016 tarihinde Phnom Penh, Kamboçya'da düzenlenen ve İKMİB'in sponsor olduğu Phar-Med Expo 2016 fuarına katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Kamboçya Büyükelçisi Sayın İlhan Kemal Tuğ'un açılışında bulunduğu ve konuşma yaptığı Phar-Med Expo 2016 fuarı gelişmekte olan ülkeler arasında olan Kamboçya için büyük önem taşıyordu.Fuar sırasında ziyaretçilere hem Nüve hhaberin devamı...


25 Nisan 2016

NÜVE BIOTECH EURASIA'DA

Nüve Biotech Eurosia’ya katıldı. Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Endüstrisi Fuarı Biotech Eurasia, 21 - 23 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

İlk kez düzenlenen Biotech Eurosia Fuarı’nda yer alan Nüve, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Nüve fuarda, geniş ürün yelpazesinden fuar konusu ile ilgili ürünlerinin bir kısmınıhaberin devamı...


30 Eylül 2015

NÜVE BIHE 2015'DE

 NÜVE, 18-20 Eylül 2015 tarihlerinde Bakü'de düzenlenen BIHE 2015 fuarına katıldı.

BIHE Azerbaycan'ın tek sağlık fuarı ve bu sene 21. kez düzenlendi.

Nüve fuarda geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni dizaynları ve N-Smart mikroişlemcileri ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

 

haberin devamı...