Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

Gizlilik Politikası 

NÜVE Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret A.Ş.’nin bize sağladığınız bilgileri nasıl kulladığını ve gizliliğinizin nasıl korunduğunu bu bölümde açıklanmaktadır. 

Bilgilerin Korunması

Bize sağladığımız tüm bilgiler koruma altındadır. Tüm bilgileriniz, yetkili bayilerimiz haricinde üçüncü şahıs ya da firmalarla paylaşılmayacaktır. 

Toplanan Bilgiler

www.nuve.com.tr web sitemizin ziyaretçilerinden iki türlü bilgi toplanmakatadır : 1. Doldurulan formlardan elde edilen kişisel ve/veya firma bilgileri 2. Site kullanımı ile ilgili bilgiler. Site kullanımı kişisel bilgi içermez. Kişisel bilgi istediğimiz sayfalarda bir kilit sembolü göreceksiniz. 

Bilgilerin Kullanımı

Sizlerden toplanan bilgiler, sadece NÜVE ile ilgili bilgileri, güncellemeleri ve ürün bilgilerini göndermek için kullanılacaktır. Eğer bu bilgileri almak istemiyorsanız, lütfen satis@nuve.com.tr‘e mesaj atarak e-posta listemizden çıkmak istediğizi bize bildiriniz

Diğer Sitelerin Kullanımı

Bu Gizlilik Politikası sadece www.nuve.com.tr için geçerlidir. Başka siteleri ziyaretiniz sırasında, bu sitelerin gizlilik bilgilerini okumalısınız. Bize sağladığınız bilgiler başka hiç bir site ile paylaşılmamaktadır.  

Bilgilerinize erişim ve NÜVE ile iletişim kurma

Bizle yaptığınız iletişimin kayıtlarını görmek, Gizlilik Politikamız veya web sitemiz ile ilgili talepte veya şikayete bulunmak için lütfen satis@nuve.com.tr  e-posta adresine mesaj göndererek bizimle irtibata geçiniz. 

Gizlilik Politikası Değişikliği

Gizlilik ile ilgili güncellemeleri bu sayfada takip edebilirsiniz. Gizlilik Politikamız ile ilgili endişeleriniz var ise, düzenli olarak bu sayfayı gözden geçirmenizi rica ederiz. Böylece, hangi bilgileri topladığımızı ve bunları hangi şartlar altında kullanıp paylaştığımızı takip edebilirsiniz.

NÜVE E-Posta Listesinden Çıkma

Eğer NÜVE’den bilgi mesajları almak istemiyorsanız, NÜVE e-posta listesinden çıkabilirsiniz. 

*28 Ekim 2017 tarihli ve 30224 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olan “ KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİ, YOK EDİLMESİ VEYA ANONİM HALE GETİRİLMESİ HAKKINDA YÖNETMELİK “ dikkate alınarak düzenlenmiştir. Detaylar için Resmi Gazete