Hücre ve moleküler biyoloji için şimdi daha fazla ürün…

Hücre ve moleküler biyoloji için şimdi daha fazla ürün!..

Geniş Ürün Yelpazesi

NÜVE 40 yılı aşkın bir süredir güvenilir laboratuvar ve sterilizasyon cihazları konusunda üretim yapmaktadır ve bu alanlarda haklı bir şöhrete sahiptir. Üretime başladığımızdan beri ürün yelpazemiz, pazar payımız ve ihracatımız her yıl artmaktadır. Tüm Türkiye’yi kapsayan bayi ağımızla NÜVE, sizlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmektedir.

Tıp, araştırma, kalite kontrol gibi birçok farklı alanda kullanılan laboratuvar ve sterilizasyon cihazlarımızın yanı sıra NÜVE, hücre ve moleküler biyoloji alanında kullanılan cihazlar da geliştirmektedir. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, sizlere sadece ekonomik çözümler değil, aynı zamanda yenilikçi tasarımlar ve üstün teknik özellikler sunan ürünler üretmek için sürekli çalışmaktayız.  

Daha Fazla Yeni Ürün

Yeni cihazlarımızdan biri: EC 160 CO2 inkübatörü

 

 

 

EC 160 CO2 İnkübatörü

EC 160 CO2 inkübatörününün  tasarımının ana temeli doğal şartlara en yakın bir ortam sağlamaktır. 

Hücre kültürü konusunda yıllardır edindiğimiz tecrübeyle üretilen ve NÜVE’nin en yeni ürünlerinden biri olan EC 160 CO2 inkübatörü, optimum hücre kültürü şartlarını sağlayan LifeCell™  kontrol sistemine sahiptir. Güvenilir ve tekrarlanabilir hücre büyümesi üç kritik parametreye bağlıdır: Sıcaklık, CO2 yoğunluğu ve bağıl nem. 

Sıcaklık en kritik parametredir çünkü ideal sıcaklıkta oluşabilecek bir derecelik fark nedeniyle, hücre büyümesi dramatik olarak düşer. Hava ceketliyle ısıtılan EC 160’nın hücresinde DIN 12880’de belirtilen değerlerden çok daha iyi bir sıcaklık dağılımı sağlanmaktadır.

Sıcaklık bağıl nem üzerinde direkt etkiye sahiptir. Sadece 1 °C’lik düşüş, nemin  % 10 düşmesine neden olur. EC 160’nın hücresi içerisinde  %95’den daha fazla bir nem oluşmaktadır.

Devamı...

Laboratuvar ve sterilizasyon cihazları için tek üreticiden çözümler

Laboratuvar ve sterilizasyon cihazları için tek üreticiden çözümler

Laboratuvar ve sterilizasyon cihazlarında engin tecrübe!

NÜVE laboratuvar ve sterilizasyon cihazları konusunda dünyanın sayılı üreticilerinden biridir. 45 yılı aşan engin tecrübemizle sizlere en uygun fiyata kaliteli cihazlar sunmak ve en iyi hizmet ve desteği vermek için sürekli çalışıyoruz

Tüm Türkiye’de hızlı ve kesintisiz hizmet

Tüm Türkiye’yi kapsayan bayi ağımız ile sizlere her zaman yakınız, yanı başınızdayız. NÜVE tarafından düzenli olarak eğitilen bayilerimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en doğru cihazı seçerken sizleri bilgilendirecek ve yardımcı olacaktır. Sadece satış aşamasında değil, satış sonrası kurulum aşamasında, kullanıcı eğitimlerinde ve NÜVE ürününü kullandığınız yıllar boyunca teknik servis desteği deneyimli bayilerimiz ve bizler tarafından sizlere en iyi şekilde verilmektedir. Yapacağınız yıllık bakım sözleşmeleri, NÜVE ürününüzü her zaman ilk günkü performansta kullanmanızı sağlayacaktır.

Geniş ürün yelpazesi

NÜVE’nin geniş ürün yelpazesinde, ihtiyacınıza göre bir ürün mutlaka vardır :

Temel laboratuvar: İnkübatörler, santrifüjler, laminer hava kabinleri, su banyoları, su distile cihazları, fırınlar, kül fırınları

Kan bankası: Kan bankası dolapları, trombosit inkübatörleri ve çalkalayıcısı, derin dondurucular, kit saklama dolapları

Hücre kültürü: CO2 inkübatörü, mikrobiyolojik emniyet kabinleri, derin dondurucular

Sterilizasyon: Masa üstü, dik tip, blok ve laboratuvar buharlı sterilizatörleri, kuru hava sterilizatörleri

Kalite kontrol ve araştırma: Klimatik  test kabinleri, bitki büyütme dolabı

Devamı...

İlkelerimizden biri çok yönlü cihazlar üretmek

İlkelerimizden biri çok yönlü cihazlar üretmek

İlkelerimizden biri çok yönlü cihazlar üretmek!

NÜVE ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmanızı istiyoruz. Bu yüzden, ürünlerimizin farklı çözümler sunabilmesi için çok sayıda fikir üretiyoruz ve hayata geçiriyoruz. Her cihazımız farklı ihtiyaçlarınızı giderecek şekilde tasarlanmakta ve farklı uygulamalarınız için en iyi sonucu verecek şekilde üretilmektedir

Daha fazla seçenek

NÜVE’yi güçlü kılan ürün grupları içinde ısı kontrolü sağlayan inkübatörler, fırınlar, iklim ve test kabinleri, kan bankası dolapları ve derin dondurucuları sayabiliriz. NÜVE aynı zamanda buharlı sterilizasyon için ihtiyacınıza göre farklı çözümler sunmaktadır. Tüm bu ürünlerin yanı sıra, santrifüjler yıllardır ürettiğimiz cihaz çeşitlerinden biridir. Santrifüj ürün grubumuz içinde en ilgi çekenler ise çok fonksiyonlu cihazlarımızdır. NF 800 model santrifüj cihazımız bunlardan biridir.

Çok fonksiyonlu cihazlar

NÜVE NF 800 model santrifüj, tek bir cihazda farklı uygulamalar yapılmasına olanak sağlar.

Geniş aksesuvarları sayesinde, sadece tüp adaptörleri veya rotor değiştirilerek farklı santrifüj işlemi ihtiyaçlarınız giderilmektedir.

Farklı uygulamalar için farklı cihazlar almak yerine tek bir cihaz almanıza olanak sağlanarak yatırım maliyetleriniz düşürülmektedir.

Araştırma için yüksek hızlı açılı rotorlar, rutin uygulamalar için düşük hız yüksek kapasitede açılır rotor

Programlanabilir mikroişlemcili kontrol sistemi

Hız / RCF (xg) ve zaman için geniş dijital göstergeler
Doğru ve güvenilir sonuçlar için programlanabilir RCF

Daha fazla kapasite isterseniz NF 1200 cihazımıza  bakabilirsiniz

Devamı...

Top