Destek

Şimdi ve her zaman yardıma hazırız

Biz, NÜVE olarak, ürünümüzün teslim edildiği andan itibaren ,  müşterimizle uzun bir işbirliğine başladığımıza inanıyoruz. Bu Destek bölümü, kulladığınız üründen en iyi sonucu almanız için faydalı bilgiler içermektedir. 

Satın aldığınız cihazla veya laboratuvarınızda kullandığınız benzer cihazlarla ilgili Faydalı Bilgiler bölümünü lütfen okuyunuz. Bir yada iki dakikada birçok faydalı bilgiye ulaşacaksınız.  

NÜVE cihazı kullanıcılarını Destek bölümündeki bilgilere ulaşabilmek için bizden Şifre talep etmeye davet ediyoruz. Bu bölümde, sizlere özel sunulan Kullanma Kılavuzları, Sıkça Sorulan Sorular ve kimyasal dayanım tablosu bulunmaktadır. NÜVE’ye olan güveninize layık olabilmek için, Destek bölümüne bir çok faydalı bilgi eklemeye devam edeceğiz.

Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, daha hızlı cevap alabilmeniz için, lütfen Teknik Destek Talep Formunu kullanınız.  Biz ve yetkili bayilerimiz size satış sonrası hizmetler için değişik  seviyelerde Bakım Sözleşmesi  öneriyoruz. Cihazınızı kullandığınız süre boyunca, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve bakım bütçenizi en aza indirerek en iyi hizmeti sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin. 

Taleplerinizi daha hızlı cevaplandırmak için, lütfen Garanti Kayıt Formunudoldurmayı unutmayınız. 

Son olarak, sizlere daha iyi ürün ve hizmet sunabilmemiz için, lütfen Müşteri Memnuniyeti Değerlendirme Formunu doldurunuz.