Haberler

5 Şubat 2021

N Haber yayında

Sektörde kendi alanında ilk olan ve 1997 yılından beri yayın hayatına devam eden periyodik yayınımız “N haber“, 40. sayısı ile yine sizlerle birlikte.

Fuarlardan kongrelere, bayi haberlerinden kullanıcı röportajlarına, ar-ge köşesinden hobi köşesine kadar dopdolu ve renkli bir içerikle sizlerle buluşuyor.  

Nüve Ailesi’nin bir haberleşme aracı olan "N Haber" tüm yurda ücretsiz olarak dağıtılmakhaberin devamı...


1 Aralık 2020

Nüve, Yerli eksi 86 derece (-86) Derin Dondurucu’ları 2010 yılından beri üretiyor

Ürettiği cihazlarıyla Covid 19 mücadelesine önemli destek sağlayan Nüve, aşı saklamada ihtiyaç duyulan eksi 86 derece Derin Dondurucu’ları 2010 yılından beri üretiyor.

Covid 19 aşı çalışmaları kapsamında geliştirilen aşıların -70 ve -80 derece sıcaklıklarda saklanması ve depolanması gerekliliğinin açıklanması bu konuda gözleri yerli üretime çevirdi. Ülkemizin köklü üreticilerindhaberin devamı...


16 Ekim 2020

Nüve, Hatay’da ormanlarımızı yeniden yeşertmek için tüm çalışanları adına fidan bağışında bulundu

Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak amacıyla her yıl fidan bağışında bulunan Nüve, Hatay’da meydana gelen yangın felaketinin yaralarını sarmak için tüm çalışanları adına fidan bağışında bulundu.

Hatay Gönüllüler Konseyi Derneği aracılığıyla gerçekleştirilecek fidan dikimi, yangın sonrasında incelemelerin ardından fidan dikim sezonunun başlangıcı olan Kasım ayından itibaren yapılmaya başlanacak.

Yıllardhaberin devamı...


24 Mart 2020

Bilgilendirme

Sayın Bayilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çözüm Ortaklarımız,

Çalışanlarımızın sağlığının korunması için önlem ve tedbirleri en üst düzeyde alarak,tedarikçisi olduğumuz sağlık sektörü için üretimimize devam etmekteyiz.

Corona virüs salgının etkilerini azaltmak ve bu zorlu süreçte sağlık sektörünün de ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için ühaberin devamı...


24 Ocak 2020

N Haber yayında !

Sektörde kendi alanında ilk olan ve 1997 yılından beri yayın hayatına devam eden periyodik yayınımız “ N haber “,  39. sayısı ile yine sizlerle birlikte.

Fuarlardan kongrelere, bayi haberlerinden kullanıcı röportajlarına, ar-ge köşesinden hobi köşesine kadar dopdolu haberin devamı...


18 Aralık 2019

Prof. Dr. Ayşe Başak Engin Röportajı

Prof. Dr. Ayşe Başak Engin Hücre Kültürü laboratuvarında Nüve ürünleri ile çalışıyor.

Nüve: Merhaba Başak Hn. Öncelikle bu yoğun çalışmalarınız arasında bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Kısaca özgeçmişiniz ve akademik kariyerinizden bahseder misiniz bize?

Prof. Dr. Ayşe Başak Engin: Teşekkür ederim. 1995 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun oldum. Aynı yıl Hacettepe &Uhaberin devamı...


27-29 Kasım 2019

Nüve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde 7. Bioform Etkinliği'ne Katıldı

Nüve, 27-29 Kasım 2019 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen 7. Bioform Etkinliği’ne katıldı. Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya “Laboratuvar ve Sterilizasyon Teknolojisinde Mühendislik Uygulamaları” konulu sunumuyla etkinlikte yer aldı.

Nüve’nin Gümüş Sponsor olduğu etkinliğe Türkiye’nin birçok üniversitesinin çeşitli böl&uumhaberin devamı...


5-10 Kasım 2019

Dünyanın En Büyük İhracat Fuarı CIIE Katıldık

Çin Uluslararası İthalat Fuarı (CIIE), 5-10 Kasım'da Şanghay'da gerçekleştirildi. 150’den fazla ülkenin 3000'in üzerinde firmanın katıldığı fuarda Nüve geniş ürün yelpazesinden örnekler sergiledi.

haberin devamı...
18-21 Kasım 2019

Dünyanın En Büyük Tıp Fuarı Medica’ya Katıldık

Uluslararası alanda konusunda en önemli ve en kapsamlı fuar olan Medica, 18-21 Kasım 2019’da Düsseldorf’ da gerçekleştirildi. Farklı coğrafyalardan gelen Bayilerimiz, İKMİB Yönetim Kurulu, SADER ve SEİS Yönetim Kurulu Başkanları ve çeşitli firma temsilcileri standımızı ziyaret etti. Bu yıl 120’den fazla ülkeden yaklaşık 5500 katılımcının yer aldığı fuara Nhaberin devamı...


07-09 Kasım 2019

Nüve 3. Uluslararası İnsan Mikrobiyotası Kongresi'ne Katıldı

3. Uluslararası İnsan Mikrobiyotası Kongresi 07 – 09 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Medipol Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Nüve, kongrede İhracat ve Pazarlama Müdürü Sertan İnce, Halkla İlişkiler ve Eğitim Müdürü Nur Karakurum, Nüve’nin İstanbul bayilerinden Kontur Satış ve Pazarlama Danışmanları İbrahim Yonkes ve Yasemin Hayat’ın oluşturduğu bir ekip ile tanıtım yaptı. Nüve ürünlhaberin devamı...


11 Haziran 2019

Mesleki Eğitim’de Avrupa’ya Entegrasyon Konulu Erasmus Programı için Nüve’ye Ziyaret

Erasmus Programı kapsamında yürütülen Mesleki Eğitim’de Avrupa’ya Entegrasyon konulu projede görev alan Türk ve Avrupalı Mesleki Eğitim yetkilileri 11 Haziran 2019 Salı günü Nüve’yi ziyaret etti.

Çubuk Mesleki Eğitim Merkezi koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen “Mesleki Eğitim ve Öğretim Yoluyla Rekabet&ccehaberin devamı...


24 Mayıs 2019

N haber yayında !

Sektörde kendi alanında ilk olan ve 1997 yılından beri yayın hayatına devam eden periyodik yayınımız “ N haber “,  38. sayısı ile yine sizlerle birlikte.

Fuarlardan kongrelere, bayi haberlerinden kullanıcı röportajlarına, ar-ge köşesinden hobi köşesine kadar dopdolu ve renkli bir içerikle sizlerle buluşuyor.  

Nüve Ailesi’nin bir haberleşme aracı olan haberin devamı...


17 - 19 Nisan 2019

Nüve Bioexpo 2019 Fuarı’na Katıldı

Nüve, 17 - 19 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da ICEC Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Bioexpo Yaşam Bilimleri Fuarı’na katıldı.

Fuara düzenlendiği 2016 yılından beri katılan Nüve, standında Masa Üstü Santrifüj çeşitleri, Su Banyoları, İnkübatörler, Derin Dondurucu, Dik Tip Otoklav, Test Kabini, Bitki Büyütme Kabini gibi fuar konusu ile ilgili ürünlerini sehaberin devamı...


28 - 30 Mart 2019

Nüve Expomed Eurasia 2019 Fuarı’na Katıldı

Nüve, 28 - 30 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Avrasya’nın uluslararası standartlara sahip medikal fuarı Expomed Eurasia’ya katıldı.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü Tıp Fuarı olarak bilinen Expomed Eurasia Fuarı’nda Nüve, Elektro Medikal Ekipman ve Medikal Teknolojilerinin yer aldığı 3. Salon’da yer aldı. 322A numaralı standında tanıtım yapan Nüve, gerek haberin devamı...


18-22 Mart 2019

NÜVErsite™ 'de Teknik Servis Eğitimi

Yurt dışı bayilerimiz için teknik servis eğitimi 18-22 Mart 2019 tarihleri arasında fabrikamızda düzenlendi.

Eğitime 17 farklı ülkeden gelen toplam 19 kişi katıldı.

Bir haftalık bu eğitimde yurt dışı bayilerimizin servis mühendislerine NÜVE ürünlerinin bakım ve servisinin en iyi şekilde nasıl yapılacağının eğitimi verildi.

haberin devamı...
19 Mart 2019

Prof. Dr. Devrim Pesen Okvur Röportajı

Sadece kanser değil hücreyle ilgili tüm çalışmalarda kullanılabilen mikroçiplerin üretiminde Nüve cihazları kullanılıyor

Nüve: Kariyer yolculuğunuzla sohbetimize başlamak istiyoruz. Bize kendinizden bahseder misiniz?


Sn. Prof. Dr. Devrim Pesen Okvur : Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji – Genetik Bölümü’nden 1999 yılında mezun oldum. O zhaberin devamı...


21 Kasım 2018

Sader'in Toplantısında Onur Konuğu Nüve

Genel Müdürümüz Sayın Beril İzgin SADER’in Kasım ayı toplantısının onur konuğu olarak Nüve’nin başarılarla dolu 50 yılını ve gelecek planlarının sunumunu yaptı.
 

haberin devamı...
12-15 Kasım 2018

Nüve, Dünyanın En Büyük Tıp Fuarı Medica 2018'e Katıldı

Nüve, 12 – 15 Kasım 2018 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Medica Fuarı’na katıldı.

Medica 2018’de Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklerin yanı sıra yeni ürünlerine de yer verdi. SC 120 Mikrobiyolojik Emniyet Kabini ve NF 3000R Yüksek Kapasiteli Soğutmalı Santrifüj cihazları bu yıl 50. Yıl Bayiler Toplantısı sonrasında ilk kez bir yurtdışı fuarda sergilendi. Ziyaret&chaberin devamı...


06-09 Ekim 2018

Nüve Kuruluşunun 50. Yıl Dönümü

7. Bayiler Toplantısı’nda Coşkuyla Kutladı
Nüve kuruluşunun 50. yılında, 06-09 Ekim 2018 tarihlerinde 7. Bayiler Toplantısı organizasyonunu gerçekleştirdi. Belek Antalya, Gloria Golf Resort Otel’de yapılan 7. Bayiler Toplantısı’nda Nüve’nin yurtiçi ve yurtdışı bayi teşkilatı en üst düzeyde temsil edildi.

haberin devamı...
7-11 Mayıs 2018

NÜVErsite™ 'de Teknik Servis Eğitimi

Yurt dışı bayilerimiz için teknik servis eğitimi 7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında fabrikamızda düzenlendi. Eğitime 10 farklı ülkeden gelen toplam 13 kişi katıldı. Bir haftalık bu eğitimde yurt dışı bayilerimizin servis mühendislerine NÜVE ürünlerinin bakım ve servisinin en iyi şekilde nasıl yapılacağının eğitimi verildi.

haberin devamı...
23-26 Nisan 2018

Nüve Analytica Expo Fuarı'na Katıldı

Nüve, bayimiz Melius Ltd ile birlikte Rusya’nın en büyük analitik ve laboratuvar cihazları fuarı olan ve 23-26 Nisan 2018 tarihlerinde Moskova’da düzenlenen Analitika Expo fuarına katıldı.

İlk defa katıldığımız bu fuarda sergilenen ürünlerimiz Rusya ve çevre üleklerden gelen ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.
Standımızda özellikle araştırma ve kalite kontrol laboratuvarlarında kullanılan N&uuhaberin devamı...


19-21 Nisan 2018

Nüve Analytech Fuarı’na Katıldı

Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanları ve Kimyasalları Fuarı Analytech 2018, 19–21 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul’da, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı. Fuarda, Nüve’yi İstanbul bayilerimizden İndem ve Kontur firmaları temsil etti.

Analytech Fuarı’nda, düzenlendiği 2016 yılından beri yer alan Nüve, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Nüve standında, Masa Üst&haberin devamı...


10-13 Nisan 2018

Nüve Analytica 2018 Fuarına Katıldı

NÜVE,10-13 Nisan 2018 tarihlerinde Münih'de düzenlenen ve dünyanın önde gelen laboratuvar ve analitik cihazlar fuarı olma özelliğini taşıyan 26. Analiz, Laboratuvar Teknolojileri ve Biyoteknoloji fuarı Analytica'ya katıldı.

Nüve standı ürün tanıtımının yanı sıra yoğun bir şekilde Nüve bayilerinin ağırlanma ve buluşma noktası olarak da işlevine devam etti. Nüve İhracat Bölge Sorumluları standda yurtdışı bayileri ve zhaberin devamı...


22-25 Mart 2018

Nüve Expomed Eurasia Fuarı’na Katıldı.

Nüve, 22 - 25 Mart 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Avrasya’nın uluslararası standartlara sahip medikal fuarı Expomed Eurasia’ya katıldı.

Türkiye’nin en büyük ve en köklü Tıp Fuarı olarak bilinen Expomed Eurasia Fuarı’nda Nüve, Elektro Medikal Ekipman ve Medikal Teknolojilerinin yer aldığı 3. Salon’da yer aldı. B08B numaralı standında tanıtım yapan Nüve, gerek bayileri gerek N&haberin devamı...


01..03.2018

Nüve, KOBİ-Gel Destek Programı’nda Sunduğu Projesi ile Desteklenmeye Hak Kazandı

KOSGEB’in 5. KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreni’nde İhracatçı Kobi dalında finale kalan Nüve, KOBİ-Gel Destek Programı’nda sunduğu projesi ile desteklenmeye hak kazandı

“5. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni”, Başbakan Binali Yıldırım’ın himayelerinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün ev sahipliğinde KOSGEB’in Ankara’daki yeni binasında 01 Mart 2018 tarihaberin devamı...


01.03.2018

Türkiye Mezunları Sağlık Sektörü Konferansı Ankara’da Yapıldı

“Türkiye Mezunları Ankara İş Dünyası Buluşmaları Sağlık Sektörü Konferansı” 01-03 Mart 2018 tarihlerinde Ankara’da Sheraton Otel’de gerçekleşti.Konferansa 55’den fazla ülkeden 200’ün üzerinde Türkiye Sağlık Mezunu ve Ankara’da öğrenimlerini sürdüren uluslararası öğrenciler ile Ankara iş dünyası temsilcileri, tıbbi cihaz, tıbbi malzeme ve ilaç üreticileri ile kamu kurumhaberin devamı...


09 Şubat 2018

Irak Sağlık Bakanlığı Heyeti Nüve’yi Ziyaret Etti

Irak Sağlık Bakanlığı heyeti ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'ndan yetkililer 09 Şubat 2018 tarihinde Nüve Fabrika’yı ziyaret etti.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yrd. Sn. Recep Uslu ile Ekonomik Değerlendirmeler ve Laboratuvar Hizmetleri Başkan Yrd. Doç. Dr. Sn. İsmail Mert Vural eşliğinde gerçekleşen Irak Sağlık Bakanlığı heyeti, ziyaretinde tıbbi cihaz üretimi ile haberin devamı...


29 Ocak 2018

Arab Health 2018

Nüve 29 Ocak – 01 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai’de Arab Health Fuarı’na katıldı

Sağlık sektöründe dünyanın en önemli buluşma merkezlerinden biri olan Arab Health Fuarı, 29 Ocak – 01 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai’de düzenlendi.

Almanya’da yapılan Medica’dan sonra dünyanın en büyük tıp fuarı olma özelliği taşıyan Arab Health Fuarı’na milli katılım çer&ccehaberin devamı...


20 Aralık 2017

ANHTA Yetkilileri Nüve’yi Ziyaret Etti.


Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Teknolojileri Değerlendirme Birimi (ANHTA) yetkililerinden oluşan bir grup, 20 Aralık 2017 Salı günü Nüve Fabrika’ya bir ziyarette bulundu. 

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin, ANHTA Birimi Başkanı Doç. Dr. Rabia Kahveci, Başhekim Yardımcısı Dr. Mustafa Enön ve ANHTA Biriminde görev alan Prof Dr. Serdar Günaydın, Doç. Drhaberin devamı...


13 Kasım 2017

Nüve Dünyanın En Büyük Tıp Fuarı Medica 2017'ye Katıldı

Nüve, 13 – 16 Kasım 2017 tarihinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen Medica Fuarı’na katıldı.


Medica 2017’de Nüve, standında geniş ürün grubundan örneklere yer verdi.

 

İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Kan Saklama Dolabı, CO2 İnkübat&haberin devamı...


7 Kasım 2017

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) ve Tanzanya Sağlık Bakanlığı'ndan Yetkililer Nüve Fabrikayı Ziyaret Etti

Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sn.Recep Uslu ve Tanzanya Sağlık Bakan Yardımcısı Sn. Dr. Faustine E. Ndugulile, beraberindeki heyet ile birlikte 7 Kasım 2017 tarihinde Nüve Fabrika’yı ziyaret ettiler. Tıbbi cihaz üretimi ile ilgili incelemelerde bulunan Tanzanya Sağlık Bakan Yrd. Dr. Ndugulile ve beraberindeki heyete, kuruluşundan bugüne Nüve ve ürettiği ürünler hakkında bilgiler verilirken, ihracat yaptığımız 106 ülkehaberin devamı...


27 Nisan 2017

Nüve Analytech 2017 Fuarı'nda

Nüve, 20-22 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Analytech, Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanı ve Kimyasalları Fuarı’na bu yıl ikinci kez katıldı.

Nüve fuarda, geniş ürün yelpazesinden fuar konusu ile ilgili ürünlerini sergiledi ve profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Bu yıl ilk kez kurulan, fuar süresince devam haberin devamı...


7 Nisan 2017

Nüve Expomed Eurasia Fuarı'nda

NÜVE Expomed Eurosia Fuarı’na katıldı.

Nüve, 30 Mart – 02 Nisan 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan Expomed Eurasia fuarına katıldı.

Nüve, standında geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni N-Prime mikroişlemci uygulaması ziyaretçilerin beğenisini aldı. Ziyaretçiler ürünlerdeki yenilikler konusunda bilgi alarak fuarda Nüve’yi görmektenhaberin devamı...


16 Şubat 2017

Nüve Arab Health'de

NÜVE, 30 Ocak -2 Şubat 2017 tarihlerinde Dubai'de düzenlenen ve Medica'dan sonra en büyük ve en kalabalık tıp fuarı olma özelliğini taşıyan Arab Health fuarına milli katılım çerçevesinde katıldı.

Nüve Arab Health'te geniş ürün grubundan örneklere yer verdi.

İnkübatörler, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, Santrifüjler, Su Banyoları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini ve CO2haberin devamı...


13 Aralık 2016

Nüve 1. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi'nde

Nüve I. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi’ne katıldı.

I. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi, 08-10 Aralık 2016 tarihlerinde Ankara’da Swiss Otel’de yapıldı.

Klinik araştırmacı ve uzman doktorların katılımı ile ilk kez yapılan Mikrobiyata Kongresi’nde insan sistemlerinde yaşayan, canlıya yararlı ve zararlı mikroorganizmaların zararlı ve yararlı etkileri, Türkiye'de mikrobiyota üzerhaberin devamı...


9 Aralık 2016

Nüve Kültür Üniversitesi'nde

İstanbul Kültür Üniversitesi IEEE (The Institute of Electrical and Electronics Engineers) öğrenci topluluğunun 2 Aralık 2017 tarihinde Ataköy yerleşkesinde düzenlediği OHM’s Day etkinliğine Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya davet edildi.

Yusuf Çetinkaya etkinlik kapsamında yaptığı konuşmada Nüve’nin tanıtımını yaptıktan sonra katılımcılara medikal sektörde yapılan Ar-Ge çalışmaları ve karşılhaberin devamı...


23 Kasım 2016

Nüve 37. Mikrobiyoloji Kongresi'nde

37.Türk Mikrobiyoloji Kongresi, Titanic Deluxe Kongre Merkezi Belek Antalya’da 16 - 20 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşti.

Nüve, kongrede açmış olduğu standında son teknoloji ürünlerini sergiledi.

Bu yıl ayrıca kongrede Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya, EN 12469:2000 Mikrobiyolojik Güvenlik Kabinleri’nin ürün standardı ve MGK kurulumu konusunda bir sunum yaptı.

haberin devamı...
21 Eylül 2016

Nüve Medical Fair Asia Fuarı'nda

Nüve 31 Ağustos - 2 Eylül 2016 tarihlerinde Singapur'da düzenlenen MEDICAL FAIR ASIA fuarına katıldı.

İKMİB tarafından organize edilen Türkiye pavyonunda bulunan standımızda özellikle Güney Doğu Asya ülkelerinden gelen ziyaretçilere Nüve ürünleri tanıtıldı.

haberin devamı...
25 Mayıs 2016

Nüve Analytica 2016'da

NÜVE,10-13 Mayıs 2016 tarihlerinde Münih'de düzenlenen ve dünyanın önde gelen laboratuvar ve analitik cihazlar fuarı olma özelliğini taşıyan 25. Analiz, Laboratuvar Teknolojileri ve Biyoteknoloji fuarı Analytica'ya katıldı.

Nüve Analytica'da geniş ürün grubundan örneklere yer verirken yeni santrifüjümüz NF 024 ve yeni iklim dolabımız İD 301 tanıtıldı.

Nüve standı ürün tanıtımının yahaberin devamı...


22 Eylül 2016

Nüve Phar-Med Expo 2016 Fuarı'nda

Nüve 4-5 Eylül 2016 tarihinde Phnom Penh, Kamboçya'da düzenlenen ve İKMİB'in sponsor olduğu Phar-Med Expo 2016 fuarına katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti Kamboçya Büyükelçisi Sayın İlhan Kemal Tuğ'un açılışında bulunduğu ve konuşma yaptığı Phar-Med Expo 2016 fuarı gelişmekte olan ülkeler arasında olan Kamboçya için büyük önem taşıyordu.Fuar sırasında ziyaretçilere hem Nüve hhaberin devamı...


25 Nisan 2016

Nüve Biotech Eurasia'da

Nüve Biotech Eurosia’ya katıldı. Biyoteknoloji ve Yaşam Bilimleri Endüstrisi Fuarı Biotech Eurasia, 21 - 23 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

İlk kez düzenlenen Biotech Eurosia Fuarı’nda yer alan Nüve, profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Nüve fuarda, geniş ürün yelpazesinden fuar konusu ile ilgili ürünlerinin bir kısmınıhaberin devamı...


30 Eylül 2015

Nüve BIHE 2015'de

 NÜVE, 18-20 Eylül 2015 tarihlerinde Bakü'de düzenlenen BIHE 2015 fuarına katıldı.

BIHE Azerbaycan'ın tek sağlık fuarı ve bu sene 21. kez düzenlendi.

Nüve fuarda geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken yeni dizaynları ve N-Smart mikroişlemcileri ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

 

haberin devamı...